top of page

Premium:

 1. Reklāmas ekspozīcija: Jūsu reklāma tiks parādīta vietnē divās vietās visu mēnesi. Tas sniegs jums lielisku iespēju sasniegt lielu auditoriju un palielināt jūsu biznesa atpazīstamību un redzamību.

 2. Prioritārā klientu apkalpošana: Izvēloties premium plānu, jūs saņemsiet prioritāru klientu apkalpošanu. Tas nozīmē, ka mūsu komanda īpašu uzmanību pievērsīs jūsu jautājumiem, pieprasījumiem un problēmām, nodrošinot ātru un efektīvu atbildi.

 3. Pielāgoti pakalpojumi: Mēs esam apņēmušies nodrošināt pielāgotus pakalpojumus, kas atbilst jūsu biznesa vajadzībām. Tas var ietvert pielāgošanu, padomus par reklāmas stratēģijām vai konsultācijas par tīmekļa vietnes attīstību.

 4. Ekskluzīvas atlaidas un piedāvājumi: Jūs gūsit prioritāru piekļuvi mūsu ekskluzīvajiem piedāvājumiem un atlaidēm tikai premium plāna klientiem. Tas var ietvert atlaidi citiem mūsu pakalpojumiem vai īpašiem partnerattiecību piedāvājumiem.

 5. Metrika un analīze: Jums tiks nodrošināta piekļuve detalizētai metrikai un analīzei, lai palīdzētu jums labāk izprast jūsu reklamēšanas efektivitāti. Tas palīdzēs jums uzraudzīt ieguldījumu atdevi un pielāgot savu reklamēšanas stratēģiju atbilstoši.

 6. Izmantojot šīs priekšrocības, premium plāns sniegs jums lielisku iespēju efektīvi un veiksmīgi reklamēt savu biznesu mūsu platformā.

 

Standard:

 1. Reklāmas pieejamība: Ar "Standart" plānu jums būs galimybė rodyti savu reklāmu vietnē vienoje vietai visu mēnesi. Tas ļaus jums sasniegt mūsu auditoriju un palielināt jūsu biznesa redzamību.

 2. Galvenā klientu apkalpošana: Mēs garantējam, ka visiem mūsu klientiem tiks sniegta efektīva un laikā pieejama palīdzība. Lai arī "Standart" plāns neietver prioritāro klientu apkalpošanu, mēs joprojām centīsimies atbildēt uz jūsu jautājumiem un risināt problēmas pēc iespējas ātrāk.

 3. Pamata pakalpojumi: Ar šo plānu jums būs pieejami pamata pakalpojumi, lai reklamētu savu biznesu. Tas ietver iespēju izveidot un pārvaldīt reklāmas, sekot tās efektivitātei un saņemt pamata statistiku.

 4. Pielāgotas iespējas: Lai gan "Standart" plāns nenodrošina individualizētas pielāgošanas iespējas, jūs joprojām varēsiet izmantot mūsu platformas funkcijas un rīkus, lai izstrādātu piemērotu reklāmas stratēģiju savam biznesam.

 5. Kopējās atlaidas un piedāvājumi: Jūs arī varēsiet izmantot kopējās atlaidas un piedāvājumus, kas pieejami visiem mūsu klientiem, lai palīdzētu jums ietaupīt naudu un palielinātu jūsu reklāmas efektivitāti.

 

Basic:

 1. Galvenā reklāma: Ar "Basic" plānu jums būs iespēja parādīt savu reklāmu vietnē vienā vietā noteiktā laika periodā. Tas ļaus jums sākt reklamēt savu biznesu internetā un iegūt sākotnēju piekļuvi mūsu auditorijai.

 2. Galvenā klientu apkalpošana: Mēs nodrošināsim, ka jūsu jautājumi un komentāri tiks apstrādāti laikā un efektīvi. Lai arī "Basic" plāns nenodrošina prioritāru klientu apkalpošanu, mēs joprojām sniegsim nepieciešamo atbalstu.

 3. Pamata reklāmas pakalpojumi: Ar šo plānu jūs varēsiet izveidot un pārvaldīt pamata reklāmas mūsu platformā. Tas ietvers iespēju izveidot reklāmas, kontrolēt to izvietošanu un sekt pamata statistiku.

 4. Racionāla cena: "Basic" plāns sniegs jums piekļuvi reklamai mūsu platformā par ļoti saprātīgu cenu. Tas būs lielisks sākums reklamēt savu biznesu internetā ar minimālām izmaksām.

 5. Kopējās pakalpojumi un atbalsts: Jums būs pieejami kopējie pakalpojumi un atbalsts, kas palīdzēs jums sākt reklamēt savu biznesu mūsu platformā. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem un palīdzēt atrisināt problēmas.

bottom of page