Darbs Nīderlandē
Iepazīstieties  ar jaunākiem darba piedāvājumiem

Par mums, mūsu komandu, mūsu vīziju un misiju

Darbsniderlande.lv ir starptautiska  personāla meklēšanas un atlases kompānija, kas atrodas Lietuvā, Latvijā un Portugāle.Kopā ar saviem partneriem no Nīderlandēs, un Lielbritānijas piedāvā legālu darbā iekārtošanu loģistikas,lauksaimniecības,pārtikas, rūpniecības, būvniecības nozarē un apkalpošanas jomā.

Atšķirībā no citām darbā iekārtošanas aģentūrām, mēs varam piedāvāt  ilgtermiņa un īstermiņa darba piedāvājumus ar darba stundu garantiju.Mēs piedāvājam darba meklētājiem dažādas programmas sezonas darbiem, vai ilgtermiņa nodarbinātības iespējas visa gada garumā.
Darbsniderlande.lv  ir pastāvīgi augoša kompānija kura strādā augsti kvalificēti speciālisti ar lielu darbā  pieredzi  sava jomā, kuriem ir ilgadēja darba  pieredze personāla atlases nozare sadarbojoties ar mūsu partneriem Rietumeiropā.Mēs vienmēr izbraucam pie mūsu strādājošiem darbiniekiem uz Rietumeiropas valstīm,lai analizētu un uzzinātu viedokli un atsauksmes par darba apstākļiem un dzīves vietu. Gadījumā, ja mūsu darbiniekiem  rodas jautājumi vai problēmas, mūsu projekta vadītāji palīdz atrisināt radušās problēmas.

Mūsu vīziju un misija

Mūsu vīzija-nevainojamas kvalitātes pakalpojumu sniegšana visiem mūsu klientiem.Mēs ne tikai rūpējamies par personāla atlases procesiem,bet arī  organizējam braucienus līdz darba vietai, kas atrodas ārzemēs, jo mūsu kompanījai ir savs mikroautobusu parks. Sadarbība ar izglītības līderiem Baltijas valstīs mēs piedāvājam mūsu klientiem uzlabot savas svešvalodas zināšanas karjeras veidošanai ārzemēs.

Apmeklējiet mūsu biroju, vai vienkārši sazinieties pa tālruni, un mēs sniegsim jums visu nepieciešamo informāciju un noteikumus  kas jūs interesē par darbu ārzemēs.

     


Atsauksmes:

Kārlis Šteinbergs

Es devos strādāt caur Darbsniderlande.lv  uz lauksaimniecības darbiem uz Angliju.Es biju ļoti apmierināts jo viņi piedāvāja man lielisku iespēju piepelnīties vasaras mēnešos kad man bija brīvlaiks,un nopelnīt naudu jaunajam mācību gadam. Man patika tas, ka darbinieki sniedza ļoti precīzu informāciju par atalgojumu  un dzīves apstākļiem, jo tas ir tas, ko es nevarēju saņemt no citām darbā iekārtošanas aģentūrām. Lai gan darbs nebija viegls,es biju ļoti apmierināts ar saņemto atalgojumu.Un pats galvenais kad šis kompanijas pakalpojumi ir pilnīgi bezmaksas! Ieteikšu šo kompāniju arī draugiem!

Jānis Cerniks

Strādāju Nīderlande par Darbsniderlande.lv  operatoru jau 2 gadi. Gribētu  pateikt paldies aģentūrās darbiniekiem par piemēkletu darbu atbilstoši manai izglītībai un darba pieredzei, ka arī lielisko iespēju strādāt pēc savas profesijas,un saņemt pienācīgo atalgojumu par padarīto darbu.Ar cieņu Jānis.

Elīna Rubene

Izbraucu strādāt caur Darbsniderlande.lv uz Vāciju.Strādāju salātu pakošanas rūpnīcā. Pagaidām  līdz šim brīdim viss ir kartībā.Sniegtā  informācija par darba vietu  atbilst patiesībai.Tā bija man  vienīga iespēja saņemt oficiālo darbu Vācijā bez vācu valodas zināšanām.Tāpēc gribu pateikt, paldies, visām pretīmnākošam un izpalīdzīgam kolektīvam.