Darbs Nīderlandē
Darbs studentiem un skolēniem

Interesē darbs studentiem un skolēniem Nīderlandē? Mēs piedāvājam jums piereģistrēties jau tagad,un rezervēt darba vietas vasaras periodā. Ja Jūs vēlaties strādāt vismaz trīs mēnešus, tad vasaras darba piedāvājumi Nīderlande ir tieši priekš Jums. Mēs piedāvājam dažādus darba piedāvājumus loģistika, pārtikas ražošanā, un lauksaimniecības nozarē.Studentiem un skolēniem mēs piedāvājam galvenokārt darbu noliktava un pārtikas ražošanas rūpnīca. Šajās jomās darba devējs neprasa iepriekšējas darba pieredzes.Katrā darba vietā notiek apmācības kursi, līdz ar to Jūs būsiet apguvis visas nepieciešamas iemaņas lai varētu organizēt savu darbu patstāvīgi. Holandiešu kompānijas vienmēr parūpējas par darbiniekiem un nodrošina viņiem dzīves vietu, transportu līdz darba vietai, palīdz sakārtot visus nepieciešamos dokumentus, lai varētu strādāt un uzturēties legāli valstī, ka arī palīdz ar Nīderlandes bankas konta atvēršanu. Vienīgais par ko Jums pašiem  ir japarupējas tas būtu ceļojums līdz Nīderlandei. Tomēr pat ir šeit mēs varam Jums palīdzēt šajā jautājuma!

Ja Jūs vēlaties pavadīt vasaru Nīderlandē ar draugu vai draudzeni, tad mēs varam Jums piedāvāt šo lielisko iespēju. Mēs parūpēsimies par Jūsu izmitināšanu kopā viena dzīvesvieta, un nodrošināsim ar darbu tajā paša uzņēmumā. Pēc trim nostrādātiem mēnešiem Nīderlande, Jums būs daudz pozitīvu iespaidu par pavadīto vasaru!

Darbs studentiem un skolēniem Nīderlandē-ir lieliska iespēja redzēt kaut ko jaunu, piepelnīties, un iegūt jaunus draugus no visām Eiropas savienības valstīm!

Laipni gaidīsim Jūs!

 

VasarAs darbS šAJĀS JOMĀS:

LOĢISTIKA

PĀRTIKAS RŪPNIECĪBA

LAUKSAIMNIECĪBAS NOZARE

Registrācija Dalībai Vasaras Darba Vakancēm

Ja vēlaties strādāt vasaras brīvlaikā Nīderlandē, tad gaidīsim Jūsu reģistrāciju, kad nekavējoties varētu sazināties ar Jums, un sniegt visu nepieciešamo informāciju.